Proč nakupovat u nás?

Jsme první farmářský obchod v Kroměříži. Našim zákaznicím a zákazníkům nabízíme především kvalitní české produkty a farmářské potraviny pocházející od lokálních výrobců.

Při výběru našich dodavatelů dbáme na to, aby splňovaly přísná kritéria. V první řadě nám záleží na původu a jakosti produktů, preferujeme tuzemské, lokální maloproducenty zaměřující se na kvalitu a nikoliv kvantitu vyráběných potravin. Doložení kvality produktů certifikáty a oceněními sehrává nemalou roli při výběru dodavatelů. Ovoce a zelenina dovážená do naší prodejny nestráví celé dny na cestách či ve skladech a můžeme garantovat její čerstvost, kvalitu a výbornou chuť.

Náš sortiment tedy tvoří kvalitní potraviny a biopotraviny lokálního původu. Jsme hrdi na to, že jsme jedinou prodejnou v Kroměříži, ve které lze zakoupit oceněné mléčné výrobky z malé rodinné farmy Zdeňka z Hustopečí nad Bečvou. K zakoupení u nás mimo jiné naleznete také oceněné ovčí sýry nejvyšší kvality pocházející z malé rodinné farmy Brníčko z Jeseníků.

Mimo jiné Vám náš farmářský obchod nabízí také Fair Trade kávu s sebou a k zakousnutí farmářský hot-dog nebo bagetu připravenou z nabízených produktů zaručené kvality a čerstvosti.

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -

Image 7 -

Image 8 -


Naše potraviny jsou vždy čerstvé, chutnají lépe než potraviny z velkovýroby a jsou vyrobeny z kvalitních surovin bez přidávány zbytečných „éček“ a chemických látek. Farmářské potraviny zakoupené u nás mají dlouhou tradici, kterou jejich zakoupením pomáháte udržovat.

Budeme rádi, když nás navštívíte a sami se přesvědčíte o tom, že nakupovat v našem farmářském obchodě není jen příjemné, ale že tím uděláte něco i pro své zdraví a přitom si dobře pochutnáte, vždyť bez chemie se žije líp.

Nakupovat v naší farmářské prodejně je dobré pro Vás, pro místní komunitu, pro místní a regionální producenty a pro životní prostředí.

Sedm důvodů, proč nakupovat od lokálních výrobců

  • Lokální farmářské potraviny jsou čerstvé a zdravější než potraviny dovážené či z velkovýroby.
  • Lokální farmáři s certifikáty jsou zárukou kvality prodávaných potravin a produktů.
  • S vyšší kvalitou lokálních farmářských potravin souvisí i jejich vyšší výživová hodnota.
  • Lokální potraviny od malovýrobců Vás zasytí více než potraviny z hypermarketů.
  • Nákupem od lokálních výrobců podporujete tradiční místní zemědělství a rozvoj venkovské komunity. Podporujete tedy udržitelný rozvoj a zachování tradičního rázu naší krajiny.
  • Peníze utracené za Váš nákup nekončí v rukou zahraničních velkovýrobců a vlastnících hypermarketových řetězců ale v místní komunitě.
  • Negativní ekologické dopady lokálních farmářských potravin jsou ve srovnání s dováženými potravinami a potravinami z velkovýroby minimální.
  • U místních farmářů a výrobců se dají často nakoupit farmářské potraviny a produkty, které nikde jinde neseženete.